ANKIETA DLA INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH – WYNIKI LOSOWANIA

Szanowni Państwo,

W ramach zakończonego badania ankietowego dotyczącego inwestorów indywidualnych, miło nam ogłosić, iż nagrody wyłonione w trybie loterii otrzymują następujący jej uczestnicy:

Nagroda I: OFF-ROAD. Jazda terenowa dla 1 osoby z instruktorem. – Krystian Zawada (woj. Mazowieckie)
Nagroda II: Escape – Room. – Sebastian Halber (woj. Mazowieckie)
Nagroda III: Zestaw 3 łamigłówek – Robert (brak nazwiska. podany adres mailowy, na który wysłano informację o wygranej)
Nagrody dodatkowe: bon prezentowy EMPIK o wartości 50 zł: Czesław Nejman (woj. Pomorskie), Michał Odolczyk (woj. Lubuskie), Janusz Wichoraj (woj. Śląskie)

Organizatorzy loterii są zobligowani do podjęcia kontaktu ze zwycięzcą zgodnie z danymi zadeklarowanymi przez Niego podczas wypełniania ankiety. W przypadku podania niekompletnych danych, lub braku skutecznego kontaktu, zwycięzcy zobligowani są do przesłania danych osobowych w formie wiadomości elektronicznej pod adres: kafka@uni.lodz.pl lub na numer telefonu +48 42 635 51 89 do 10.01.2017r. W przeciwnym razie prawa do nagrody nabywa organizator.

Wymagane dane osobowe umożliwiające wysłanie nagrody: imię i nazwisko, adres zamieszkania Uczestnika. Dane osobowe Uczestników przetwarzane będą przez Organizatora, wyłącznie w związku z przeprowadzeniem losowania, w celu komunikacji z Uczestnikami oraz przekazania nagród.

Wydanie nagród w Konkursie nastąpi za pośrednictwem przesyłki pocztowej. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez Uczestnika w sposób opisany powyżej.

Nagrody niewydane w Konkursie pozostają w dyspozycji Organizatora.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ANKIECIE I GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Opublikowano: 29 grudnia 2016